W ramach projektu „Rozwijaj się migiem” Fundacji Akademii Młodych Głuchych na Przystanku Łucka zrealizowaliśmy drugie warsztaty fotograficzne dla uczniów. Tematem spotkania było malowanie światłem w fotografii. Po wykładzie o tym sposobie pracy, pokazie prac fotografów g/Głuchych młodzież próbowała własnych sił. Młodzież z Łuckiej dowiedziała się jak malować światłem i jakie techniki można do tego wykorzystać, jak uzyskać bardzo dobry efekt wykorzystując aparat fotograficzny i smartfon. Dzięki warsztatom młodzież będzie mogła robić animację ze swoich zdjęć. W czasie zajęć wykorzystany został aparat fotograficzny udostępniony przez fundację „Surdus”, za co dziękujemy. Zapraszamy na kolejne warsztaty fotograficzne w Muzeum Neonów w Warszawie.