Tydzień temu w naszym ośrodku odbyły się wybory na przewodniczącego samorządu szkolnego w roku szkolnym 2021/2022. W tym roku wyjątkowo inaczej niż zazwyczaj, w sposób symboliczny, Alan przekazał klucz przewodniczącego samorządu szkolnego Ewelinie, która w najbliższym roku będzie reprezentowała społeczność uczniowską.

Jednocześnie z okazji Dnia Nauczyciela samorząd szkolny składa najserdeczniejsze życzenia wszystkim wychowawcom, nauczycielom oraz pracownikom Przystanku Łucka!

 

Chcecie wiedzieć gdzie i dlaczego tydzień temu ekipa Bajkomigaczy wędrowała po Warszawie?

Zapraszamy na miłą niespodziankę!

 

Najlepsze życzenia dla wszystkich z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

 

14 października to dla wszystkich szkół, przedszkoli i całej oświaty wyjątkowe święto – Dzień Edukacji Narodowej. Nie inaczej było w Przystanku Łucka! Z tej okazji członkowie Samorządu Uczniowskiego w środowe popołudnie, na moment stali się prawdziwymi kucharzami i przygotowali kulinarną niespodziankę - przepyszną szarlotkę! Dodatkowym miłym akcentem, były pozytywne słowa i życzenia, które stanowiły dekorację ciasta, ale przede wszystkim wywoływały uśmiech na twarzy obdarowanych.
 
Oprócz słodkości przedstawiciele Samorządu postarali się o życzenia w formie filmiku, który można było oglądać na naszym szkolnym korytarzu.
 
Tego dnia nie mogło zabraknąć także atrakcji dla wszystkich klas naszej szkoły. Przygotowano między innymi zabawy i quizy związane z naszym Ośrodkiem, które okazały się ciekawym wyzwaniem dla uczniów. Dzięki nim pozyskali dużo nowej wiedzy.
 
Serdecznie dziękujemy za wszystkie te niespodzianki i umilenie nam tego wspaniałego dnia!

Ustawienia dostępności

© 2017 Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Głuchych w Warszawie