Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się 1 września o godzinie 12.00 na boisku ośrodka.

Po uroczystości planowane jest krótkie spotkanie kierownictwa ośrodka z Rodzicami.

Do internatu ośrodka można przyjeżdżać od poniedziałku 31 sierpnia od godz. 15.00.

W związku z sytuacją epidemiczną na teren ośrodka mają wstęp uczniowie z jednym rodzicem.

Liczymy na Państwa współpracę i zrozumienie – zdrowie całej społeczności Przystanku Łucka jest dla nas priorytetem.

Prosimy, by każdy z wychowanków ośrodka oraz rodziców/opiekunów miał przy sobie środki ochrony osobistej – maseczkę/ przyłbicę, płyn do dezynfekcji rąk do osobistego użytku ucznia. W placówce są dystrybutory z płynem do dezynfekcji rąk.

Do ośrodka mogą przyjechać uczniowie i rodzice zdrowi, bez oznak infekcji.

Przypominamy o obowiązkowej dezynfekcji rąk i trzymaniu dystansu społecznego.