Kochani Uczniowie,

przed nami dzień wyjątkowy, dobiega końca pewien etap w Waszym życiu. Statek "Przystanek Łucka", na którego pokład weszliście 4 lata i 3 lata temu, właśnie wpłynął do portu. Za nami wspaniała podróż, przeżyliśmy wiele przygód, przetrwaliśmy sztormy i wichury, cieszyliśmy się słońcem i wspólnym doświadczeniem. Dziękujemy Wam za ten wspólny czas. Czekamy, gdy sytuacja się unormuje i będzie możliwe nasze spotkanie w Przystanku Łucka. Chcieliśmy, żeby ten dzień dał Wam poczucie, że o Was myślimy, pamiętamy, że jesteście dla nas ważni. Na naszym facebookowym profilu mieliście okazję śledzić na bieżąco przygotowane dla Was na dziś niespodzianki. Tutaj możecie do nich wrócić w jednym miejscu :)

Życzymy Wam szczęścia i powodzenia w dorosłym życiu. Wierzymy, że dacie sobie radę. Do zobaczenia.

Wasi Nauczyciele i Wychowawcy z Przystanku Łucka

Zaczynamy zakończenie roku:

Ostatnia lekcja matematyki:

Życzenia od wychowawców i Samorządu Uczniowskiego:

Kilka słów od naszych Absolwentów:

Życzenia od p. Marka:

Gazetka matematyczna:

Gazetka matematyczna

Kartka od Samorządu:

Życzenia do dziewczyn i wychowawczyń z grupy I:

zyczenia gr1 cz1

zyczenia gr1 cz2