Dzień 27 listopada był dla naszej młodzieży wyjątkowy, pełen magii i czarów. Młodzież przeniosła się w świat wróżb i zabaw andrzejkowych, była m.in.: numerologia, lanie wosku, wróżba z owoców, wróżba z filiżanek, wróżba z sercem. Andrzejkowy wieczór był niezwykły, ponieważ obowiązywały nietypowe stroje. Za najciekawsze przebranie (a było niesamowitych osób było bardzo dużo) czekały atrakcyjne nagrody. Były tańce i konkursy. Znalazł się również czas na słodki poczęstunek, który został przygotowany przez naszych uczniów z klasy 1tż pod opieką p. Katarzyny Putkowskiej.

Był to nietypowy wieczór także dlatego, że wstęp na imprezę równał się przeniesieniu  produktów domowego użytku - jedzenia, środków czystości. Te produkty zostały przeznaczone na pomoc dla potrzebującej rodziny w ramach akcji “Szlachetna paczka”.

Wspólne zabawy sprawiły młodzieży wiele radości i z pewnością pozostaną na długo w ich pamięci.