7 lutego 2018 grupa słuchaczy kursu 1A.54 wybrała się na o zwiedzanie Targów Reklamy i Poligrafii Remadays 2018. Odwiedzanie targów to bardzo dobry sposób dla zapoznania się z najnowszymi technologiami i nowinkami w tej dziedzinie. Mogliśmy zobaczyć maszyny i urządzenia oraz produkty poligraficzne jakich nie mamy możliwości zobaczyć w szkole. Dla przedsiębiorców to również okazja zaprezentowania swoich wyrobów i usług, zdobycia klientów, podjęcia współpracy.

Na targach były stoiska wielu przedsiębiorstw – dużych o międzynarodowej renomie, i całkiem małych, produkujących reklamowe gadżety na niewielką skalę. Oglądaliśmy mi.in. pracę ogromnych ploterów drukujących, wykrawających, drukowanie koszulek, kubków i wielu innych przedmiotów, nowoczesne reklamy świetlne. Podczas targów odbywał się też konkurs oklejania samochodów reklamowymi foliami.

Chętnie wybierzemy się na inne podobne imprezy.