W przerwie przygotowań zerknijcie sami, kto rozpoczął swoją podróż, by zdążyć na czas do Waszych domów. Wesołych Świąt.

Święta zbliżają się wielkimi krokami. Zobaczcie co z tej okazji Samorząd Uczniowski przygotował dla Społeczności Przystanku Łucka.

Posłuchajcie świątecznej opowieści o "Podwójnej misji Świętego Mikołaja" napisanej przez naszą uczennicę Amelię.

Tradycją Teatru Surdus jest przygotowanie spektaklu na ośrodkową wigilię. W tym roku mamy zaszczyt przedstawić Wam przedstawienie "Tramwaj do Bożego Narodzenia" w nowej formule teatru telewizji. Grupa teatralna życzy wielu wrazeń:)..Aktorzy ćwiczyli niestrudzenie pomimo wielu przeciwności losu. Efekt końcowy przeszedł oczekiwania nas wszystkich. Zapraszamy do oglądania.

Niech te święta będą wesołe, jak nasza kadra w świątecznej piosence przygotowanej specjalnie na ten czas.

Życzenia świąteczne przesyłają również uczniowie z klasy IIIa. Wesołych świąt.

Wraz z pierwszą gwiazdką życzymy całej Społeczności Przystanku Łucka i naszym Przyjaciołom czasu wypełnionego spokojem i radością w sercach. Przesyłamy dużo dobra na święta i cały 2022 rok.

zyczenia2021d1

Zobaczcie historię magicznego Bożego Narodzenia. Życzymy dobrego czasu i radosnych, szczęśliwych świąt.