Andrzejki to wieczór wróżb, tajemnic i przepowiedni. Kojarzy nam się głównie z czarownicą, czarnym kotem i laniem wosku przez klucz. Ale to nie tylko zabawa, ale także historia i tradycja. 30 listopada w naszym ośrodku odbyła się impreza łącząca zarówno tańce, wróżby jak i wiedzę, którą uczniowie mogli nabyć czytając informacje i ciekawostki przedstawione na planszach. Tego dnia była także okazja do przebrania się, a każdy miał okazję oddać głos na najbardziej kreatywny strój i tym samym wyłonić zwycięzcę.

To był naprawdę przemiły i pełen wrażeń wieczór. Wygląda na to, że zarówno uczniowie jak i wychowawcy świetnie się bawili!

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyszli i spędzili razem z nami ten Andrzejkowy wieczór. A Samorządowi Uczniowskiemu ślemy ukłony za pomoc w organizacji. Brawa dla chłopców zajmujących się muzyką i nagłośnieniem.