Ogłaszamy konkurs „Nasza flaga biało-czerwona” promujący symbole narodowe.

Jaka forma?
- dowolna:
  • plakat,
  • komiks,
  • reklama,
  • strona gazetki szkolnej,
  • film animowany,
  • grafika komputerowa,

Sposób wykonania pracy plastycznej:
collage, wydzieranka, rysunek farbami, kredkami, ołówkiem, węglem, tuszem – co macie w domu

Na czym? :
na kartonie, papierze, gazetach, tkaninie, drewnie... - co macie w domu

Oceniamy: pomysł, kreatywność, estetykę wykonania.

Dyskwalifikujemy pracę za plagiat, ośmieszanie innych, brak szacunku do symboli narodowych i wulgaryzmy.

Nagrodzonych zostanie 6 najlepszych prac, oraz 4 wyróżnienia.

Termin do 23 listopada 2020r.

Dowodem na ukończenie pracy będzie wykonane zdjęcie pracy plastycznej lub pracy wykonanej w komputerze i wysłane na maile:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Po powrocie do szkoły przywieziecie swoje prace, gdzie będzie wystawa prac i rozdanie
nagród.

Ogłaszamy akcję „Wywieś flagę biało- czerwoną”.
Każdy kto wywiesi na swoim domu, balkonie, w oknie flagę biało- czerwoną - niech zrobi zdjęcie i wyśle na maile:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., do 11.11.2020 roku do wieczora.
Najciekawsze zdjęcia zostaną nagrodzone.

Organizatorzy: p. Agnieszka Krupa, p. Anna Malinowska, p. Agnieszka Łącka, p. Tomasz Świderski