W dniach 14 - 15 marca 2020 r. odbędzie się IV Festiwal Form Artystycznych "Tak słyszę cały ten świat", który ma na celu promowanie różnych form twórczości artystycznej wśród niesłyszącej i słabosłyszącej młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej. Organizatorem przedsięwzięcia jest Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Głuchych im. Jana Siestrzyńskiego w Warszawie przy ul. Łuckiej 17/23. Wydarzenia w ramach festiwalu zostaną podzielone na kategorie artystyczne. Hasło dla każdej kategorii brzmi: „Tak słyszę cały ten świat...” – ma to na celu ukazanie próby rejestracji artystycznego postrzegania świata mimo ograniczonej możliwości uczestniczenia w jego dźwiękowym aspekcie. W czasie festiwalu młodzież prezentuje spektakle teatralne i pokazy taneczne, a także, poezję, filmy i teledyski oraz swoje prace plastyczne, graficzne i fotograficzne. Szczegółowy program festiwalu zostanie podany na początku marca. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w festiwalu.

Kontakt: Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Głuchych 00-842 Warszawa ul. Łucka 17/23, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pliki do pobrania: